Zevkten Acı Çektirme edalarında seks yaparken bomba patladı

  • İlan Tarihi: 27 Mart 2015 21:30
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu

Açıklama


Zevkten Acı Çektirme edalarında seks yaparken bomba patladı

Bugün sizlere IŞİD terör örgütü yetiştirme kampında başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum. Benim adım Zehra ve geçenlerde kampta nasıl kafa kesilir adlı dersteydik. Uygulamalı öğretim olduğu için bir çok kafası kesilecek gavur tohumu bizleri ve örgün eğitimimizi bekliyordu ve çok mutluyduk.
Herkes **** diyerek kafa kesip hocadan not alırken sıra bana geldi ve ben de pala adlı bıçağımı elime aldım. Herkesin palası vardı ancak benim ki çok değişik bir palaydı. Ona HAYDAR ismini vermiştim ve onunla bu kestiğim dördüncü gavur kafası olacaktı. Hocam **** dediği an Haydar’ı gavurun boynuna dayadım tam çekecekken içimden bir his onla sevişmem gerektiğini söyledi ve hocamdan izin istedim. Hocam Arapça bir şeyler söyledi ve biz arkadaki çadıra geçtik.
Tam bu sırada büyük bir gürültüyle dildo şeklinde ki füze kampımızın ortasına düşmüştü ve döl parçaları bütün IŞİD üyelerini parçalamıştı. Bu beni daha çok zevke getirdi ve gavurla çatır çutur seviştik. Şuan 3 tane şarapnel parçamız var ve çok mutluyuz.


escort

2847 gösterim, 2 gün

  

İlan ID: 6455515afead5e57